Які функції виконує шумоізоляція в автомобілі | Автофакты

Які функції виконує шумоізоляція в автомобілі

Добавлено: 5 января, 2023


Платформа Lexus ES 2019

Звукоізоляція знижує шуми, які виникають під час руху автомобіля, а також під час роботи двигуна. В результаті покращується комфорт та атмосфера в салоні, і як наслідок збільшується термін служби автомобіля.

Не варто думати, що шумоізоляція – це щось складне та дороге. Насправді це не так. Достатньо відвідати магазин автозапчастин або спеціалізований магазин, де продаються шумоізоляційні матеріали та можна знайти все необхідне для проведення шумоізоляції. Але найкраще довірити встановленням шумоізоляції спеціалістам компанії Vitavto https://vitavto.kiev.ua/services/shumoizolyatsiya-avto/.

Основні цілі шумоізоляції

Майстри проводять комплекс заходів, спрямованих на зменшення шуму від двигуна, що працює, а також від дорожнього покриття. Шумоізоляційні матеріали для автомобілів зараз представлені досить широко. Для кожного виду автомобіля випускаються спеціальні матеріали, які мають свою марку, свої властивості та характеристики. Крім того, існують універсальні матеріали, які можуть застосовуватись для різних типів автомобілів. Шумоізоляція автомобіля необхідна для:

  1. Підвищення комфорту водія та пасажирів.
  2. Покращення акустики в салоні.
  3. Покращення безпеки.
  4. Зменшення кількості шумів у салоні.
  5. Зменшення сторонніх звуків, які можуть заважати під час керування.
  6. Зменшення шуму від двигуна.
  7. Зменшення шуму від шин.

Сучасні шумоізоляційні матеріали створюють в салоні автомобіля шумоізоляційний шар, який гаситиме шуми, що виходять від дороги, і не даватиме їм поширюватися по салону. Навіщо потрібна шумоізоляція? Вона потрібна для того, щоб водій та пасажири могли їхати в комфортних умовах, не звертаючи уваги на шум, який виробляє двигун, шини та інші навколишні предмети.

На що звернути увагу?

Шумоізоляцією називається процес ізоляції від зовнішніх шумів. При цьому вона поділяється на вібро- і шумоізоляцію. Вібро- або віброшумоізоляція – це процес зниження вібрацій, що передаються від зовнішнього середовища на кузов автомобіля. Як правило, при вібро-шумоізоляції використовуються спеціальні вібропоглинаючі матеріали. Шум – це звук, який людина не чує. В автомобілі шум створюється не тільки від двигуна, а й від коліс, шин, від вібрації кузова.

Шумоізоляційні матеріали використовуються для зменшення рівня шуму, що виходить від кузова. Вони забезпечують захист від вібрацій, вібраційного шуму та шуму від дороги. Крім того, шумоізоляційні роботи підвищують комфортність їзди, оскільки роблять її тихішою.

Добавить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector