Вибираємо оптимальний автоаксесуар для смартфона | Автофакты

Вибираємо оптимальний автоаксесуар для смартфона

Добавлено: 16 мая, 2023


Сучасна людина вже не мислить себе без мобільного пристрою зв’язку та, навіть перебуваючи за кермом, бажає з комфортом спілкуватися під час поїздки. У зв’язку з цим спостерігається високий попит на автомобільні аксесуари, який, як відомо, народжує пропозицію. Щоб створити комфортні умови для автолюбителя, багато виробників почали випускати різні автотримачі для смартфонів. Різноманітність видів ускладнює вибір користувача, і щоб не заплутатися в моделях і можливих кріпленнях, спробуємо розібратися в характеристиках і способах кріплення автоаксесуарів, а також як правильно вибрати оптимальний пристрій.

Навіщо потрібен тримач для смартфона, основні види?

Основні переваги:

  • Мобільний пристрій https://frontalka.com.ua/samsung-galaxy-m33-5g завжди буде під рукою. При установці на гучний зв’язок руки залишаються вільними під час керування автомобілем.
  • Зручне розташування. Дозволяє використовувати гаджет як навігатор або користуватися месенджерами та будь-якими програмами.
  • Компактний розмір. Не заважає водінню, не псує інтер’єр салону, а в деяких випадках навіть наголошує на статусності.
  • Швидкий монтаж/демонтаж. Можна легко змінити його розташування залежно від своїх переваг.
  • Надійна фіксація смартфона. Під час повороту або різкого гальмування гаджет залишається на своєму місці.

Види тримачів для телефонів:

Магнітний тримач. Це найпростіший та універсальний аксесуар. При його виготовленні використовуються різні матеріали, а в його внутрішній частині є досить потужний магніт. Тримач встановлюється на гладку поверхню в салоні автомобіля або вентиляційний дефлектор. Аксесуар комплектується металевою пластиною, що фіксується на задню кришку смартфона або планшета. Перевагою такого тримача є його невисока вартість та надійність фіксації як під час стояння, так і під час руху автомобіля. Аксесуари на Samsung Galaxy M33 5G ви можете підібрати для себе вже зараз.

Тримач-чохол. Головною перевагою цього аксесуара є універсальність. Він підходить для смартфона з будь-якою діагоналлю дисплея, а також для зберігання під рукою різних дрібниць. Тримач не вимагає додаткових пристроїв і може встановлюватися на кліпсі-гачку (входить до комплекту) у будь-якому зручному для користувача місці.

Тримач із затискним механізмом. Пристрій можна встановити за допомогою присоски або використовувати вентиляційний дефлектор для його розміщення. Такі тримачі можна назвати умовно-універсальними завдяки розсувним ніжкам затискного механізму, які розсуваються на необхідний розмір гаджета. Гнучкий кронштейн, що входить в комплектацію, дозволяє максимально комфортно розташувати водієві мобільний пристрій для огляду. Відмінною особливістю тримача є можливість фіксації не тільки смартфона або планшета, але навігатора, плеєра та інших необхідних пристроїв. До речі, стекла на Samsung Galaxy M33 5G також дуже важливі.

Як вибрати або кілька порад від досвідчених користувачів

Спочатку треба визначитися, для якого саме пристрою буде придбано автомобільний тримач. Якщо ви є прихильником певного бренду, то можна розглянути тримач від того ж виробника, що і ваш смартфон. Але слід враховувати, що аксесуар підходитиме лише для цього пристрою. Хорошою альтернативою може стати універсальний магнітний тримач.

Місце кріплення. Вибір місця – важливий момент. Від того, де водій розмістить мобільний пристрій, залежатиме і спосіб його кріплення. Найпростішим видом кріплення є присоска. Це практичний, з погляду монтажу, спосіб. А найбільш надійним є гвинтове кріплення, яке можна використовувати для стаціонарного розміщення гаджетів. Все залежить від стилю керування користувача.

Виробники пропонують широкий вибір тримачів різного дизайну, дозволяючи користувачеві підібрати аксесуар під його особисті потреби та уподобання, а також під колір мобільного пристрою або салону автомобіля.

Добавить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector