Переваги спеціалізованого автосервісу BMW | Автофакты

Переваги спеціалізованого автосервісу BMW

Добавлено: 20 февраля, 2023


BMW – це супер машина, яка поєднала в собі найкращі експлуатаційні характеристики, але навіть їй характерні несправності. Як правило, вони виникають в результаті різних факторів: погане дорожнє покриття, форс-мажорні обставини на дорозі, великий автопробіг. Звичайно такий дорогий автомобіль, як БМВ потребує до себе пильної уваги та якісного ремонту. Здійснювати ремонт авто такого класу в гаражі – це неповага до себе, як водія.

Діагностика, технічне обслуговування, ремонт – все це краще пройти на спеціалізованому автосервісу. Саме таким являється автосервіс ZOLOTOY Garage https://zolotoygarage.com.ua/, спеціалісти якого знають, як найкраще підійти до вашого металевого коня.

Основні напрямки діяльності

QZ1Sdy9Rf59IXKUBsrDLx0XZNjWydnNU44XSH2JMVMHiwiNRMIn1RAAnJg9NqLo5WwPkYqt8cl5gjKowTu5p6OE-UODox1rkZ2hK7dklvlFXnoYZTmpVFma5lEn417sIZWQULdaxW10c-X_L4sKDtZY

Автосервіс BMW ZOLOTOY Garage – це один із найкращих професійних центрів по ремонту та діагностиці авто даного бренду. Мережа автосервісів BMW в Україні пропонує широкий спектр послуг:

  • технічне обслуговування;
  • комп’ютерна діагностика автомобілів БМВ;
  • огляд перед покупкою автомобіля;
  • комплексна діагностика;
  • ремонт ДВЗ;
  • кодування, зміна мови;
  • заправка систем кондиціонування;
  • розвал-сходження;
  • заміна масла, ременів, фільтрів та інших витратних матеріалів;
  • та багато інших послуг.

Крім того, майстри мережі СТО БМВ в Україні виконають інші додаткові послуги за бажанням клієнта. Таким чином, автосервіс охоплює всі важливі аспекти: комп’ютерна діагностика АКПП, двигуна, інжектора, дослідження всіх найважливіших функціональних вузлів БМВ. Дуже важливо дотримуватися встановленого технічного регламенту, відповідно до якого капітальний ремонт двигуна потрібно здійснювати через кожні 10-15 тисяч кілометрів, але цифра може змінюватися в залежності від умов експлуатації.

Основні переваги автосервісу ZOLOTOY Garage

EubieQ-czkj5ZIrPksBQrqM-YPRk0xzlRc9bmLI0GcCnuAo7GYyVw4HILkmB3b1TvVtFVcPRx60Bgs_-zWQas3l_-SeSLtycvr6H4KXzcHwRGlv-k_6mAEdg4lsbMmyVQAT3rH8ADHqgRzLLpM0SR0k

Центр володіє великою командою досвідчених спеціалістів, сучасним обладнанням, включаючи комп’ютерну діагностику. Робота здійснюється на обладнанні таких брендів, як: Toptul, Launch, а також це і дилерське обладнання БМВ.

Обслуговування авто BMW відбувається згідно зі строгими вимогами виробника: на кожному етапі всебічний контроль. Крім того, завжди в наявності великий асортимент автозапчастин. Понад 10000 позицій якісних запчастин та витратних матеріалів: диски, гальмівні колодки, амортизатор, бампер, радіатор, турбіни. Саме ці вузли найчастіше потребують заміни.

Кваліфікований підхід, помножений на досвід та передові технології, дозволяє вирішити будь-яку проблему з позитивним результатом. Кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи. Гарантія дійсна протягом одного року.

Для комфортного очікування для клієнтів розроблена простора зона очікування з гарним Wi-Fi, ароматною кавою, кальяном, PlayStation.

Всі роботи аналізуються, обговорюються з клієнтом та здійснюються в зручний для клієнта час за доступними цінами. Для постійних клієнтів передбачені гарні знижки.

Пам’ятайте, що запорука успішного ремонту BMW – це використання новітнього обладнання, якісних запчастин та досвіду. Авто такого класу потребує лише професійного підходу.

Добавить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector