Автоматичний чи напівавтоматичний верстат для шиномонтажу: як обрати? | Автофакты

Автоматичний чи напівавтоматичний верстат для шиномонтажу: як обрати?

Добавлено: 23 декабря, 2022


Шиномонтажні верстати відносяться до категорії обов’язкового обладнання для СТО, дозволяють швидко та акуратно знімати шини з диска та здійснювати їх заміну. Верстати для шиномонтажу можуть бути автоматичними та напівавтоматичними, кожна з цих категорій має свої переваги, розберемо їх докладніше. Щоб купити в Україні обладнання для СТО, рекомендуємо каталог інтернет-магазину AD-Instrument: https://ad-instrument.com.ua/ua/g6582775-shinomontazhnye-stanki.

Особливості автоматичних верстатів для шиномонтажу

Відмінною особливістю автоматичного верстата є наявність пневматики, яка відводить монтажну стійку. Дія здійснюється просто натисканням на педаль. Автоматичний верстат для шиномонтажу фіксується самостійно на виставлених проміжках між диском і шиною.

Ці шиномонтажні верстати значно скорочують час виконання робіт, що важливо при масштабуванні СТО. Крім того, автоматичні верстати для шиномонтажу підвищують продуктивність праці та зручні в експлуатації.

Переваги напівавтоматичних верстатів для шиномонтажу

Конструктивно даний тип шиномонтажного верстата відрізняється вертикальною нерухомою стійкою. Через цю особливість всі дії оператор виконує вручну.

На перший погляд, напівавтоматичні верстати для шиномонтажу мають більше недоліків, ніж переваг: збільшують час виконання операції та навантаження на оператора. Однак такі шиномонтажні верстати компактніші, дозволяють економити корисну площу, підходять для невеликих СТО і можуть встановлюватися безпосередньо під стіною.

Крім того, напівавтоматичні верстати для шиномонтажу дешевші, також вони простіші в обслуговуванні та ремонті.

Критерії вибору верстата для шиномонтажу

При покупці шиномонтажного верстата визначте, що є пріоритетнішим: можливість скорочення трудових витрат або економія простору та засобів на обслуговування. У першому випадку перевагу варто віддати автоматизованим шиномонтажним верстатам, у другому — напівавтоматичним.

Для великих автосервісів рекомендується придбати універсальні автоматичні верстати для шиномонтажу з діапазоном від 14 до 26 дюймів. Такі моделі можуть використовуватися як на камерних, так і на безкамерних шинах. Ще при виборі верстата для шиномонтажу враховуйте якість поворотного столу, наявність спеціальних затискачів та кількість приводів.

Добавить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector